Atribuită
Cumpărare directă
oferta conform ADV1156659 DACIA LOGAN 1,4 MPI Disc frana OE 10 52,90 529,00 stoc DACIA LOGAN 1.2 Amortizor spate OE 6 112,90 677,40 stoc Compresor AC Valeo 2 1680,40 3360,80 2 zile Filtru aer OE 10 11,40 114,00 stoc DACIA DOKKER 1.5 Set lamele stergator OE 3 35,60 106,80 stoc
- Număr anunț
- DA25950279
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- FGL RONAX AUTOMOTIVE SRL (CUI 35430310)
- Cod CPV
- 34330000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.788 RON
- Valoare atribuită
- 4.788 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.