Atribuită
Cumpărare directă
Boiler electric l.0l 2000w - 260.50 ron fara tva 1 buc Cablu flexibil MYYM 3x1 , 2.10 ron fara tva 5m Priza Schuko aparenta - 15.97 ron fara tva 1buc Stecher Schuco - 5.88 ron fara tva 1 buc Racord de apa flexibil 250-520mm 30.25 ron fara tva 2 buc Robinet de golire U2 10.93 ron fara tva buc 1 Prelungitor alama galbena 1/2 5.88 ron fara tva 2 buc Niplu din alama galbena 1/2 3.36 ron fara tva 5 buc Teu egal alama 1/2 10.08 ron fara tva 2buc Niplu redus alama L/2-318 3.36 ron fara tva 2 buc Racord semiolandezl/2 12.61 ron fara tva 2 buc Robinet de trecere 1/2 1.45 ron fara tva 1buc
- Număr anunț
- DA25957398
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
- Cod CPV
- 42161000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458,40 RON
- Valoare atribuită
- 458,40 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.