Atribuită
Cumpărare directă
CANAL CABLU DLP-S 100X50 LEG638030 MOSAICPRIZA RJ45 UTP CAT6 1M 076561 MOSAIC PRIZA SIMPLA CP 2M ALBA CONEX. RAPIDA 077211 Unghi extern fix 100mm PT.Canal DLP-S Legrand 638 018 Unghi intern fix 100mm pt. Canal DLP-s Legrand 638 017 CABLU MYYM 3X2,5 -CABLU
- Număr anunț
- DA25966877
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 44141100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.290,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.290,80 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.