Atribuită Cumpărare directă

Dermofarm Dezinfectant pentru Suprafete 5000 ml- 4 buc. FARMEC Gel Dezinfectant Maini 5000 ml- 5 buc. Va solicitam ca produsele sa fie insotite de autorizatii privind efectul virucid al acestora.

Număr anunț
DA25961645
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.454,10 RON
Valoare atribuită
1.454,10 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.454,10 RON

din 1.454,10 RON estimat