Atribuită Cumpărare directă

7 buc Card Cadou Corporate [VCR01] 45 buc Card Cadou Corporate [VCR01] 30 buc Card Cadou Corporate [VCR01]

Număr anunț
DA26000501
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
18530000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.546,22 RON
Valoare atribuită
35.546,22 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.546,22 RON

din 35.546,22 RON estimat