Atribuită Cumpărare directă

TUB NEON 18 W 25 4.706 STARTAR 25 1.5128 BANDA IZ 3 2.94 COLIER PL 2 11.01 BANDA 20 1 4.03 EL ST 3.2 1 62.61 EL ST 2.5 1 63.03 DISC 125 10 5.967 CHEIE TUBULARA 8 1 3.03 PRELUNGITOR BIT 1 14.96 BIT 2 2.395 BURGHIU 4 4 3.3625 CHEIE TUB . 1 5.55 CHEIE TUB 1 5.55 SPRAY MARCAJ 2 26.89 BAT DUS 1 53.78 BAT LAVOAR 1 103.36 RAC FLEX 1/2 2 6.725 SIFON FLEX 1 8.4 COLIERE PL 4 6.555 ROB DS 3/4 FONTA 1 30.25 SNUR LOCTITE 1 38.24 BAT DUS -1 53.78 BAT CADA 1 156.3 SILICON SAN ALB 1 13.7 PLEXIC 3 MM 5 201.68 C ALU 30 5 50.42 BANDA DG AD 1 9.92 SILICON UNIV TR 1 13.7 SURUB 4*20 30 0.126 PIULITA 4 30 0.0167 DISC 125 1 8.49 BURGHIU 4 12 0.56 BURGHIU 5 2 5.04

Număr anunț
DA25972724
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
31214160-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180,37 RON
Valoare atribuită
2.180,37 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180,37 RON

din 2.180,37 RON estimat