Atribuită
Cumpărare directă
- 100 role x Hartie igienica 3 str straturi 3str 100% celuloza SANO PAPER TOILET OPTIMA; - 100 pach x Prosop de hartie servetele pliat ZZ alb 2 straturi 200 buc pachet pentru dispencer dispenser; - 10 role x Hartie rola role monorola prosop 2 straturi alba celuloza 100% role mari 100 m 100m 100ml metri; - 5 buc x Detergent pardoseli pardoseala gresie faianta universal ambalat 5 l 5l 5 litri CLORET; - 10 buc x Solutie detergent dezinfectant universal WC 1l 1 l litru DOMESTOS Pine Fresh / Ocean / Original; - 5 set x Laveta lavete universala universale 40x40cm 40 x 40 cm 3 bucati buc set; - 5 set x Laveta lavete din microfibra 30x30cm 30 x30 cm 3 bucati set; - 5 buc x Solutie spray mobila suprafete multisuprafete 300 + 100 ml 300+100ml MULTISUPRAFETE RIVEX; - 5 buc x Solutie detergent de spalat geam geamuri cu pulverizator pompita 500 ml CLIN Apple / Lemon / Blue; - 10 buc x Rezerva mop bumbac 250 g 250g 250 gr 250gr; - 2 buc x Coada de pentru mop mopuri din aluminiu metalic cu maner plastic diverse culori 110 cm 110cm; - 10 role x Saci menajeri sac menaj negru negri 50x70 50 x 70 cm 35 L 35L 35 LITRI SANO OPTIMA SUPER 15 buc rola; - 10 role x Saci menajeri sac menaj negru negri 60x80 60 x 80 cm 60 L 60L 60 LITRI SANO OPTIMA SUPER LDPE; - 2 set x Set Matura + si faras cu coada lunga si lamela inclusa OTI rabatabil.
- Număr anunț
- DA25967289
- Autoritate contractantă
- Politia locala Chitila (CUI 26479340)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.041,28 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.