Atribuită Cumpărare directă

seeringa 1 ml INSULINA seringa 2 ml SERINGA 5 ML SERINGA 10ML SERINGA 20 ML

Număr anunț
DA25967479
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
LUXMED VEST DISTRIBUTION SRL (CUI 32546451)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728,50 RON
Valoare atribuită
728,50 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728,50 RON

din 728,50 RON estimat