Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE Ambouri expandabile intraauriculare UF - mar. 3 A (small) Ambouri expandabile intraauriculare UF - mar. 3 B (mediu) Pasta (gel) NUPREP de curatat tegumentul PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA!

Număr anunț
DA25965472
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.960 RON
Valoare atribuită
10.960 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.960 RON

din 10.960 RON estimat