Atribuită Cumpărare directă

Registru consultatii medicale, A4, tip fata/verso, hartie offset 80g, 100 file, 50buc-UPU, 20-SMURD

Număr anunț
DA25970950
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
Cod CPV
22810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,20 RON
Valoare atribuită
487,20 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,20 RON

din 487,20 RON estimat