Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica 2 straturi alb 19 cm x 150 m BUC 48 PEAK WC APA TABLETE BAZIN 2X50G/BUC BUC 90

Număr anunț
DA25975891
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
AMBILIBRA SRL (CUI 37877340)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.002 RON
Valoare atribuită
1.002 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.002 RON

din 1.002 RON estimat