Atribuită Cumpărare directă

IGIENOL, ARTICOLE UNICA, FOLOSINTA, DETERGENT GEAM, ROLE HARTIE, DETERGENT VASE, CIF CREMA, FARAS, DETERGENT AUTOMAT, MATURI, MOP.

Număr anunț
DA25971238
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
MINU COM SRL (CUI 9242520)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.754,85 RON
Valoare atribuită
1.754,85 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.754,85 RON

din 1.754,85 RON estimat