Atribuită Cumpărare directă

Accesul la serviciul oferit de furnizor se va efectua prin INTERNET, 24 de ore din 24 de ore zilnic, pe baza de user si parola, pe pagina web www.monitorizarefirme.ro si prin e-mail. Contravaloare abonament lunar, la care se adauga TVA, pentru serviciul de monitorizare societati in Buletinul Procedurilor de Insolventa (BPI), Portal JUST(insolventa), Monitorul Oficial partea a IV-a,prin serviciul web www.monitorizarefirme.ro. Numarul de entitati monitorizate este de 500 Numarul de verificari intergrale a firmelor : 20 / luna Fiecare aparitie in sursele monitorizate se va transmite beneficiarului prin e-mail zilnic. Toate datele culese se stocheaza in contul de utilizator al beneficiarului, acesta avand posibilitatea de a consulta istoricul in BPI a oricarei firme monitorizate. Numar maxim de utilizatori 2. Suplimentar, in fiecare zi userul primeste un SUMAR recapitulativ cu toate aparitiile. Faccilitati: - importul firmelor in contul sau conturilor beneficiarului; - alerte pe mail pentru firmele monitorizate; - modul raportari pe diverse criterii; - garantarea bunei functionari a aplicatiei; - suportul tehnic pentru utilizarea optima a aplicatiei; - back-up saptamanal pentru baza de date; - upgrade gratuit.

Număr anunț
DA25975888
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
72319000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat