Atribuită Cumpărare directă

În vederea încheierii contractului de furnizare ,,Banci stradale”, vă rugăm să depuneți următoarele documente: - Oferta financiara, prin care veți preciza dacă firma este plătitoare de TVA; -Certificat de înregistrare fiscală; - Certificat constatator ONRC; - Declaratie pe propria raspundere de neîncadrare in prevederile art. 164, 165, 167 si 59 din Legea 98/2016; Pana la data de 24.07.2020, ora 12.00, aveti obligatia de a depune documentele mentionate mai sus, la registratura municipiului Drăgășani

Număr anunț
DA26003123
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
DIDI BUD CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35058714)
Cod CPV
39113600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.500 RON
Valoare atribuită
19.500 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.500 RON

din 19.500 RON estimat