Atribuită
Cumpărare directă
CORP NEON 2X36W pt.tub led IP65 FH4057 BANDA IZOLAT 20M Tracon LOH DULIE E27 CERAMIC CU CLEMA -2101 CANAL CABLU 40X25 CU ADEZIV TUB FLEXIBIL COPEX 13 TUB FLEXIBIL COPEX 16 DURACELL BATERII 9V ALKALINE VENTILATOR VENTS 100 ST CU TIMER DOZA SERIABILA ASD 70 Legrand DOZA APARAT RIGIPS DAB DOZA PT 80X80X40MM 39-030 DOZA RAMIFICATIE ST ROTUNDA 70MM BALAST ELECTRONIC 2X36W DAB
- Număr anunț
- DA25967341
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31532900-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.045,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.045,90 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.