Atribuită Cumpărare directă

1.Lexmark T640- 10 buc. 2. Kyocera M 3655 DN-5 buc. 3..Lexmark MX 310-2 buc. 4. Laser Jet MFP M 725-4 buc. 5.Lexmark MX 718 DE-4 buc. 6.Lexmark W840-4 buc.

Număr anunț
DA25981666
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.621 RON
Valoare atribuită
4.621 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.621 RON

din 4.621 RON estimat