Atribuită Cumpărare directă

- Cap trimmy T35 M10 - Se foloseste l Motounelte Husqvarna,Makita,Sthil - Fir trimmy 2,0mmx130m - Se foloseste ptr. taiat iarba - Ulei 2timpi Husqvarna-1,0l - Se foloseste la motoarele in 2 timpi(motounelte) LIVRAREA SE VA FACE LA CIA CIOCANESTI

Număr anunț
DA25972327
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,51 RON
Valoare atribuită
408,51 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,51 RON

din 408,51 RON estimat