Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de Echipamente sistem supraveghere video si sistem control acces LOT 4 cf cerinte caiet sarcini

Număr anunț
DA26005888
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30234500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.314,16 RON
Valoare atribuită
8.314,16 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.314,16 RON

din 8.314,16 RON estimat