Atribuită Cumpărare directă

ervicii de formare profesionala, cod CPV 80530000-8, Curs COMUNICAREA SI RELATIONAREA EFICIENTA CU ELEVII, Nr. OM de acreditare/data: 4414/28.05.2020

Număr anunț
DA25981050
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA GORJ (CUI 23106249)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA TRANSFORMAREA PRIN FORMARE (CUI 40007636)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat