Atribuită Cumpărare directă

SAMPON URZICA, FARMEC GEL DEZINF, SUPER SENI XL, SENI STANDARD, SACI MAENAJ 120L, MASCA PROTECTIE, MR PROPER OCEAN, DEZINF UNIV SANYTOL, MR PROPER BICARB, FAIRY POMEGRANATE, CANA CERAM DIV CUL, SET MOP, MUSAMA)

Număr anunț
DA25968302
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
902,90 RON
Valoare atribuită
902,90 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

902,90 RON

din 902,90 RON estimat