Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE COPIATOR HYBRITE*A4,DIMENSIUNI 210*297 CM,80 G/MP-GRADUL A-CLASA PREMIUM,GRADUL DE ALB: 165,LUMINOZITATE >98%,TOP 25 2 AIHAO-GELINO CU MECANISM AH461,CLIP METALIC*0.7 MM-ALBASTRU BUC 25 3 OKERMAN-FOLII PROTECŢIE GROASE*100 FILE,DESCHIDEREA SUS,CU PERFORATII IN PARTEA STANGA,GROSIMEA 55 MICRONI,OKERMAN,458 G/SET SET 2 4 OKERMAN-DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII,A4,COPERTA 1/1,DIVERSE CULORI,50 BUC/SET SET 4 5 BANDA ADEZIVA LATA,ADEZIV ACRIL 48 MM*50 M,TRANSPARENTA,125 G/ROLA ROLA 4 6 BANDA ADEZIVA 19 MM*33 M,TRANSPARENTA ROLA 4 7 OKERMAN-MARKER PERMANENT,VARF ROTUND,CORP DIN PLASTIC CU SECTIUNE TRIUNGHIULARA,NEGRU BUC 3 8 CUTTER MIC CU REZERVA, BUC 4 9 OKERMAN-EVIDENȚIATOR FLUORESCENT,VARF TESIT,CULORI INTENSE,CALITATE PREMIUM BUC 10 10 AGRAFE COLORATE ÎN CUTIE DIN PLASTIC TRANSPARENT CUTIA 6 11 BIBLIORAFT PLASTIFIAT,A4*75 MM,322* 285 MM BUC 20 12 RIGLĂ TRANSPARENTĂ*30 CM BUC 2 13 RADIERA ALBA DIN CAUCIUC 4.9*2.9*0.9 CM,GREUTATE 26 G BUC 4 14 LIPICI STICK PVA STRONG*36 G BUC 2 15 CAPSE METALICE 24/6 EAGLE,1000 BUC/CUTIE,20 CUTIUTE/SET CUTIA 4 16 DECAPSATOR METALIC CU MECANISM DE DECAPSARE TIP GHEARA BUC 1 17 ASCUȚITOARE DUBLĂ CU RADIERĂ BUC 1 18 AIHAO-PIX CU MECANISM*567,NEGRU*0.7 MM BUC 2 19 AIHAO-CREION MECANIC CU ACCESORII METALICE 920*0.7 MM BUC 1 20 MINE CREION MECANIC 0.7 MM,12 BUC/SET SET 1 21 CUB NOTITE AUTOADEZIVE COLOR 76*76 MM,500 COLI/SET SET 5 22 FLUID CORECTOR CU PENSULĂ*20 ML.La poz.8- trebuie adus cutter mic cu rezerva.
- Număr anunț
- DA25975928
- Autoritate contractantă
- TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI 16704673)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 639,73 RON
- Valoare atribuită
- 639,73 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.