Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO pentru DACIA DUSTER, 1461 cmc , 80 Kw putere , 5 locuri , 1875 Kg masa max., valabilitate 22.07.2020 - 21.07.2021 .

Număr anunț
DA25974885
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BRĂILA (CUI 4584948)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,80 RON
Valoare atribuită
1.848,80 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,80 RON

din 1.848,80 RON estimat