Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 2.800 bucăţi mănuși , respectiv 700 perechi marimea M si 700 perechi marimea XL, de unică folosinţă, pentru adulţi, din nitril, nepudrate, suprafaţa texturată, formă universală care să se potrivească pentru ambele mâini, cu margine rulată uniform. Achiziţia se va realiza pe bază de document justificativ (factură fiscală). Produsele ale căror specificații tehnice nu corespund cu cele solicitate, vor fi înlocuite de furnizor în maxim 3 zile lucrătoare de la data înștiințării despre această situație, furnizorul achitând integral eventuala cheltuială a A.N.S.V.S.A. privind efectuarea testării produsului identificat neconform.

Număr anunț
DA25967642
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat