Atribuită
Cumpărare directă
1 C009 Scrisoare de solicitare a foii matricole, transmitere si confirmare buc. 10 0.12 1.18 0.22 2 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 6 5.41 32.47 6.17 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 7 15.90 111.29 21.15 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 5 C030 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta arhiva buc 1 12.65 12.65 2.40 6 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 7 15.90 111.29 21.15 7 C033a Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII),36 elevi - coperta arhiva buc 2 12.65 25.29 4.81 8 C034a Catalog pentru invatamantul liceal (clasele IX-XII/XIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 1 15.90 15.90 3.02 9 C034b Catalog pentru invatamantul liceal (rubricatia materiilor este goala pt liceele de spec)coperta carton gros invelita in imit piele buc 9 15.90 143.09 27.19 10 C037 Catalogul clasei (ucenici, scoli profesionale, scoli de arte si meserii, etc)36 elevi - coperta imit. piele buc 3 15.90 47.70 9.06 11 C082 Evidenta nominala a eliberarii actelor de studii - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 12 C091 Condica pentru evidenta prezentei - coperta imitatie piele buc 2 34.24 68.49 13.01 13 SS45 Registru pentru cecuri numerar buc 1 25.00 25.00 4.75 14 SS52 Registrul registrelor buc. 1 25.00 25.00 4.7
- Număr anunț
- DA25976979
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA IZVOARELE (CUI 25347073)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.458,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.458,49 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.