Atribuită Cumpărare directă

Pachet masini unelte cf oferta 10714/23.06.2020 si comanda nr.12662/16.07.2020

Număr anunț
DA25979460
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
Furnizor / câștigător
GREBO 2003 SRL (CUI 15220934)
Cod CPV
42600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.060 RON
Valoare atribuită
12.060 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.060 RON

din 12.060 RON estimat