Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA SATIN ALB 4L 3 69.5 SAVANA TEFLON INT 15L 4 299.33 AMORSA 5L 4 16.05 VOPSEA SATIN CREM 0.6 5 11.3 PENSULA 30 2 1.88 PENSULA 40 2 2.5 PENSULA 50 2 2.79 DISPENSER HARTIE IIGIENICA PROF 1 41 DISPENSER HARTIE PROSOP DERULARE CENTRALA 2020 1 63

Număr anunț
DA25983017
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 Buzau (CUI 17125203)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.644,86 RON
Valoare atribuită
1.644,86 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.644,86 RON

din 1.644,86 RON estimat