Atribuită Cumpărare directă

Servicii reparatii auto constand in inlocuire conducta de alimentare cu combustibil la autoturismul Dacia Duster cu nr. AB 31 WAB. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro

Număr anunț
DA26006163
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350,31 RON
Valoare atribuită
350,31 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350,31 RON

din 350,31 RON estimat