Atribuită
Cumpărare directă
“Analiza de evaluare a riscului la securitatea fizica la sediul ECOAQUA SA din str. Progresul nr. 27 991 m.p. “Analiza de evaluare a riscului la securitatea fizica pentru Statia de Tratatre a Apei Calarasi, situata in municipiul Calarasi, str. Eroilor nr. 1 – 3, judetul Calarasi. ” 2 ha (20.000 m.p.) “Analiza de evaluare a riscului la securitatea fizica pentru Statia de Epurare a Apelor Uzate Calarasi, situata in pe teritoriul municipiului Calarasi, judetul Calarasi (cartierul Magureni). ” 2,7 ha (27.000 m.p.) Serviciile vor include: 1. definirea parametrilor interni şi externi care generează şi/sau modifică riscurile la securitatea fizică a unităţii; 2. stabilirea metodei şi a instrumentelor de lucru; 3. identificarea tuturor riscurilor la securitatea fizică, a zonelor de impact, a evenimentelor şi cauzelor riscului, precum şi a potenţialelor consecinţe; 4. analizarea riscurilor la securitatea fizică; 5. estimarea riscurilor unităţii beneficiare; 6. întocmirea Raportului de evaluare şi tratare a riscurilor la securitatea fizică.
- Număr anunț
- DA25988269
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI 16730672)
- Furnizor / câștigător
- MARGINEANU I.M.V. VASILE (CUI 35017994)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.