Atribuită Cumpărare directă

UPS stabilizator 850 VA / 510 W PRO line/Cutie jonctiune metalica 12 posturi cu cleme de prindere siconectori/UPS 800 USB Capacity 800 VA / 480 W Simulated sinewave

Număr anunț
DA25990730
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
ABD NETWORK S.R.L. (CUI 41562790)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.452 RON
Valoare atribuită
5.452 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
19.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.452 RON

din 5.452 RON estimat