Atribuită Cumpărare directă

Oferta reparatie: BMW Service: oil change in engine with filter (for maintenance), filtru ulei moto, garniture, ulei moto fullsyn, inlocuit ulei grup, garniture, aerisire sistem de franare cu ABS, inlocuire baterie

Număr anunț
DA25971263
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
AUTOMOBILE BAVARIA SRL (CUI 5450286)
Cod CPV
50115200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.937,57 RON
Valoare atribuită
5.937,57 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.937,57 RON

din 5.937,57 RON estimat