Atribuită Cumpărare directă

Termometru frunte non contact 5 buc Masti faciale cu elastic 50buc/set - 6 cut

Număr anunț
DA26012412
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 IASI (CUI 32224219)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.458,62 RON
Valoare atribuită
1.458,62 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458,62 RON

din 1.458,62 RON estimat