Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii revizie tehnica 2000 ore, buldoexcavator JCB tip 3CX 14LFWM, serie 2668475, conform deviz nr SDO003399 din 14.07.2020.

Număr anunț
DA25987240
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.426,65 RON
Valoare atribuită
9.426,65 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.426,65 RON

din 9.426,65 RON estimat