Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de inlocuire etansare mecanica 2 buc la pilotina Mihaela conform ofertei nr. 2314/16.07.2020, inregistrata la AFDJ RA Galati cu nr. 23009/17.07.2020. Oferta include cheltuielile cu deplasarea la nava, transport personal, manopera, trecere bac. În cazul în care Prestatorul nu reuseste sa-si îndeplineasca obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, pâna la îndeplinirea efectiva a obligatiilor. Penalitatile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligatiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu îsi onoreaza obligatiile de plata în termenul convenit, Prestatorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA25994847
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
- Cod CPV
- 50241000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.768,58 RON
- Valoare atribuită
- 9.768,58 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.