Atribuită Cumpărare directă

Pachet scule electrice Dewalt cu acumulator

Număr anunț
DA25982144
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA DOLJ (CUI 12779495)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.399 RON
Valoare atribuită
5.399 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.399 RON

din 5.399 RON estimat