Atribuită
Cumpărare directă
Cutie Frigorifica Tripla ambalare – Transport Probe Infectioase / Analize pentru Coronavirus – 5 L – 73 h CARACTERISTICI: 1 cutie de transport ondulat 1 set frigorific EPS (cutie și capac) 1 Eticheta UN 3373 Cat B 1 Etichetă gheață uscată 1 Punga autosigilanta Certificat pentru a transporta probe de Categoria B (UN 3373) Validat cu mai multe tipuri de probe Disponibilitate globală Temp / profil / durata: -20 grade / 72 ore Dimensiuni exterioare – Carton de expediere (mm) 292 x 241 x 276 (in) 11,5 x 9,5 x 10,9 Dimensiuni interioare – interior frigorific (mm) 202 x 152 x 178 (în) 8,0 x 6,0 x 7,0 Grosimea peretelui – pentru interiorul frogorific (mm) 38 (în) 1.5 Greutate (fără a include gheața uscată) (kg) 0,6 (lb) 1.3 Acest Sistem de transport cu tripla ambalare probe infectioase se recomanda a fi utilizat pentru: Transportul de eșantioane de la centrele clinice la un laborator central, de la pacienți la laborator. Cercetare și dezvoltare a țesuturilor. Colectarea și transportul de sânge, plasmă, țesut biologic. Transportul și depozitarea produselor farmaceutice congelate, eprubete de laborator, seruri, vaccinuri, organe umane, etc. Transport pentru farmaceutice direct la medici, farmacii, acasă. Pentru a respecta cerințele Diviziei 6.2, acest sistem a fost testat cu pungă / recipient de presiune de 95kPa și absorbant.
- Număr anunț
- DA25990547
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
- Cod CPV
- 33954000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 699,98 RON
- Valoare atribuită
- 699,98 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.