Atribuită
Cumpărare directă
constructii civile industriale si agricole, domeniul 2.4; categorie de importata A, estimarea costurilor pentru următoarele obiective: Renovare birou viceprimar și grupuri sanitare, Renovare săli de clasă Scoala Gimnazială Hangu, Izolație termică, hidroizolație și împrejmuire rezervor apă 100 mc
- Număr anunț
- DA25996861
- Autoritate contractantă
- COMUNA HANGU (CUI 2614449)
- Furnizor / câștigător
- SIMINA V. DAN (CUI 19417646)
- Cod CPV
- 71300000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.