Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica debitmetru tip RadEye G20-ER10 - 1 buc. si dozimetre individuale pentru radiatii gama tip SAPHYDOSE - 4 buc

Număr anunț
DA26010716
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
Furnizor / câștigător
AFOTECH SRL (CUI 33677188)
Cod CPV
50410000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare atribuită
1.530 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.530 RON

din 1.530 RON estimat