Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale reparatii si intretinere cladire ateneu conform oferta/grafic de furnizare prezentat si acceptat de beneficiar

Număr anunț
DA25980265
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
DOREMIT STIL SRL (CUI 27948320)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.954,24 RON
Valoare atribuită
10.954,24 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.954,24 RON

din 10.954,24 RON estimat