Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT 75MM BUC 20.000 5.4622 HARTIE COPIATOR A4 BUC 20.000 13.3613 AGRAFE BIROU 33MM BUC 5.000 2.1849 DOSAR SINA BUC 100.000 0.4202 PLIC A4 BURDUF BUC 15.000 1.2605 PLIC C5 BUC 100.000 0.1681 PLIC C6 BUC 400.000 0.0840 FOLII A4 BUC 200.000 0.0840 DOSAR PVC BUC 100.000 0.5042 PIX BUC 15.000 1.6807 LIPICI SOLID BUC 5.000 1.0084 CORECTOR BANDA BUC 5.000 4.6218 LINIAR BUC 5.000 1.0084 NOTES ADEZIV 75*75 BUC 10.000 2.1008 BANDA ADEZIVA 48*66 BUC 3.000 3.2773 SACI PUBELA BUC 30.000 1.2605 MONOROLA HARTIE BUC 6.000 15.5462

Număr anunț
DA25989382
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,29 RON
Valoare atribuită
786,29 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,29 RON

din 786,29 RON estimat