Atribuită Cumpărare directă

CRG-718 CRG718 CARTUS TONER C M Y 2.9K ORIGINAL CANON- 1 bucata toner C, 1 bucata toner M, 1 bucata toner Y

Număr anunț
DA25989737
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca BUZAU (CUI 11350427)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056,96 RON
Valoare atribuită
1.056,96 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056,96 RON

din 1.056,96 RON estimat