Atribuită Cumpărare directă

CE741A CE742A CE743A 307A CARTUS TONER - 1 BUC Cyan; 1 buc Magenta; 1 buc Yellow 7.3K ORIGINAL HP LASERJET CP5225 CP 5225 CP5225DN

Număr anunț
DA26015420
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TULCEA (CUI 11403289)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.950,65 RON
Valoare atribuită
2.950,65 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.950,65 RON

din 2.950,65 RON estimat