Atribuită
Cumpărare directă
3 BUC RACORD PHD 25*3/4 NR 1*2,94LEI, 50 M TEAVA PHD 25MM*2,10LEI, 2 BUC ROBINET TRECERE 3/4 NR1*17,65LEI, 1 BUC COLIER BRANSARE 110 NR 1*21,01LEI, 2 BUC RACORD PHD 25*3/4 NR 2*2,94LEI, 1 BUC SFOARA ETANSARE LOCTITE*47,06LEI, 1 BUC CUPLA RAPIDA 25*3/4*2,94LEI
- Număr anunț
- DA26023484
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
- Cod CPV
- 44163100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,04 RON
- Valoare atribuită
- 226,04 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.