Atribuită Cumpărare directă

Se presteaza servicii de taiat si crapat lemne. Pretul include materiale pentru utilaje (benzina, ulei amestec, ulei lant) si manopera. Pretul este estimat pentru 115ms taiat, 115 ms crapat

Număr anunț
DA25987236
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SAT TALPOS, COMUNA BATAR (CUI 29467706)
Furnizor / câștigător
BUIBAŞ MIDONE CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30002178)
Cod CPV
77230000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.587 RON
Valoare atribuită
6.587 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.587 RON

din 6.587 RON estimat