Atribuită Cumpărare directă

Reg cartonat-1,reg de casa autocop-2,suport plastic A4-4,hartie xerox A4-5,pix-1,hartie xerox-15,pix-8,perforator-1,hartie xerox-5,pix-9,hartie xerox A4-10,hartie xerox A3-2,cereri ajutor social-180,anchete sociale-100.

Număr anunț
DA26007595
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
953,63 RON
Valoare atribuită
953,63 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

953,63 RON

din 953,63 RON estimat