Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici tehnice Tip espressor: Automat Putere: 1450 W Presiune: 15 bar Alimentare: Cafea boabe Tip bautura: Cafea; Cappuccino; Espresso; Espresso intenso Capacitate rezervor apa: 1.7 l Numar duze cesti: 2 Rasnita incorporata: Da Rezervor lapte: Da Capacitate compartiment cafea: 260 g Display: LCD Tava picaturi detasabila: Da Accesorii: Tava reziduuri Functii si programe Sistem spumare lapte: Da Sistem decalcifiere: Da Functie autocuratare: Da Setare temperatura: Da Setare grad macinare: Da Functii si tehnologii: Avertizare lipsa apa; Cantitate apa reglabila; Control tarie; Dispensor cafea ajustabil pe inaltime; Functie de abur; Functie memorare; Oprire automata programabila; Reglare cantitate bautura; Sistem avertizare decalcifiere; Sistem de incalzire Thermoblock Caracteristici generale Material rasnita: Metal Culoare: Negru Greutate: 7.1 kg Dimensiuni (W x D x H): 28.7 x 38.1 x 48.3 cm

Număr anunț
DA25989014
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521 RON
Valoare atribuită
2.521 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521 RON

din 2.521 RON estimat