Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de manipulare. Se va incheia un contract cadru cu valabilitate pana la 31.12.2020. Tarif 35 lei/om/ora fara TVA. Serviciile de manipulare se vor presta la sediul ONRC . Minim 3 ore, ce trece de 3 ore se calculeaza la tariful de 35 lei/om/ora +TVA.
- Număr anunț
- DA25988208
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 63110000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.