Atribuită Cumpărare directă

Produse pt. CP Filipestii de Tirg-cartuse compatibile conform ref. nr.22102/15.07.2020

Număr anunț
DA26009674
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
MIVAL GROUP SRL (CUI 14157715)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,18 RON
Valoare atribuită
229,18 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,18 RON

din 229,18 RON estimat