Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 6 buc FATA MASA 12 pers. IMPRIMATA necesare pentru CRRN MAICANESTI, centru subordonat DGASPC VRANCEA. PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE CERTIFICATE DE CONFORMITATE SI FACTURA TRANSPORTUL ESTE INCLUS IN PRET

Număr anunț
DA26006804
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
ROPRODAL SRL (CUI 3181165)
Cod CPV
39513100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,20 RON
Valoare atribuită
190,20 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,20 RON

din 190,20 RON estimat