Atribuită Cumpărare directă

Clasa de utilizare Profesionala Gaurire - Insurubare Diametru maxim suruburi 4.2 mm Caracteristici operationale Trepte moment de torsiune - Valoare vibratii emise 2.5 m/s2 Turatie la mers in gol 4200 rpm Moment de torsiune 25 Nm Sistem de prindere Sistem de prindere hexagon 1/4 inch Caracteristici acumulatori Capacitate acumulatori 5 Ah Tensiune acumulatori 18 V Numar acumulatori 2 acumulatori Tip acumulatori Li-Ion Dotari Acumulator detasabil DA Turatie reglabila DA Valiza de transport speciala Motor fara perii DA Accesorii suplimentare NU Set de livrare 2 x acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5 Ah Incarcator rapid GAL 1880 CV 1 cap de surubelnita PH 2 Limitator de reglare a adancimii Suport universal magnetic Incarcator rapid GAL 1880 CV 1/1 insertie L-BOXX pentru scula Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 Dimensiuni Greutate 1.6 kg Zgomot Nivel putere sonora 75 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Lungime: 251 mm Latime: 78 mm Inaltime: 239 mm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA26017559
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546,22 RON
Valoare atribuită
1.546,22 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546,22 RON

din 1.546,22 RON estimat