Atribuită
Cumpărare directă
METHOTREXATUM, SOL INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml, Cutie cu 1 blist. din PVC/Al cu o seringa preumpluta din sticla incolora, cu capacitatea de 1 ml, care contine 1 ml sol. inj. si un ac steril pentru injectie, pentru administrare subcutanata (2 ani-dupa ambalarea pt. comercializare;dupa prima deschidere-se utilizeaza imediat), Producator: ROMPHARM COMPANY S.R.L. - ROMANIA, Valoare minima comanda: 300RON
- Număr anunț
- DA25998969
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33632100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,70 RON
- Valoare atribuită
- 269,70 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.